BMW R 1100 R 93-01 Predné zníženie -25 mm Hyperpro SP-BM11-SSN031

 
Doprava ZADARMO!

BMW R 1100 R 93-01 Predné zníženie -25 mm Hyperpro SP-BM11-SSN031 BMW R 1100 R 93-01 Predné zníženie -25 mm Hyperpro SP-BM11-SSN031

 
-25 mm HYPERPRO Predná znižovacia progresívna pružina
Dostupnosť Zvoľte variant 7 - 14 dní 7 - 14 dní
Farba pružiny
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Cena € 90 € 90 € 90 bez DPH
€ 108 € 108 € 108    
Kód tovaru 40 SP-BM11-SSN031_CIERNA 40 SP-BM11-SSN031_FIALOVA Zvoľte variant
Značka HYPERPRO
Webová stránka značky hyperpro.com
Kategória Zníženie predné tlmiče Hyperpro pre Bmw
Záruka 2 Roky
 

Hyperpro-new-logo_1

Predná progresívna znižovacia pružina HYPERPRO

Kit obsahuje : Jednu znižovaciu progresívnu pružinu - podľa typu motocykla , manuál k montáži ako aj k následnému nastaveniu tlmičov a nálepky.
 

Zníženie posedu motocykla prepákovaním alebo zmenou zadnej pružiny je vhodné pre vzrastovo menších motorkárov ktorí majú problém pre dosiahnutie zeme z motocykla na celú nohu alebo pre začiatočníkov. Montáž tohto prepákovania je pod zadnou tlmiacou jednotkou. Pri zmene pružiny je táto zmena na progresívnu pružinu ale je navinutá takým spôsobom aby si motocykel presadol nižšie o požadovaný rozmer. 

Progresívne pružiny sú mimoriadne obľúbené u jazdcov v bežnej cestnej premávke ale aj u okruhových pretekárov. Vylepšujú jazdné vlastnosti a stabilitu motocykla pri všetkých typoch náročnosti použitia ako aj zaťaženia. Progresivita týchto pružín zabezpečuje to že jemné cestné nerovnosti sú ponímané jemne vinutou časťou pružiny a tie veľké nerovnosti hustejšie vinutou časťou. Tento efekt sa dobre prejavuje aj pri brzdnom účinku. Čím viac túto pružinu zaťažíte tým je tuhšia. Pruženie dokáže perfektne pracovať s jedným jazdcom pretože dokáže byť v závislosti od zaťaženia pružina mäkšia ale v prípade jazdy s väčším zaťažením napr. s dvomi jazdcami pracuje opäť perfektne pretože bude pruženie tuhšie. Na základe skúsenosti už množstva Slovenských zákazníkov výborne odstraňujú tieto pružiny nepríjemné vlnenie motocykla v zákrutách, pri enduro motocykloch zvyšujú svetlú výšku motocykla čo sa v teréne určite hodí a taktiež zvyšujú rozsah funkčného pruženia motocyklov na maximum. K pružinám sa v kite dodáva aj špeciálny tlmičový olej u ktorého sa mení hlavne viskozita oproti sériovému, no v niektorých prípadoch aj výška hladiny. Ku každému kitu je dodávaný aj podrobný návod pre montáž a následné nastavenie tlmičov po zmene sériových pružín na progresívne.
 
 
zadna_progresivna_pruzina_hyperpro_na_moto zadna_progresivna_pruzina_hyperpro_na_moto

HYPERPRO


HYPERPRO


HYPERPRO STREETBOX


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie pre analytické a marketingové účely.
Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie podrobnosti