V sekcii ROAD/RACE Vám ponúkame doplnky na moto, moto diely a motocyklové prilby. Široká škála moto prilieb od najpredávanejších značiek na trhu HJC, SHARK, AGV, AIROH,LS2, NOLAN, SCHUBERTH SCORPION, SUOMY , X-LITE Vás presvedčí že sme pre Vás tá správna voľba. V ponuke máme náhradné diely a moto doplnky pre cestné a motocross motocykle. Naša firma je výhradným dovozcom pre SR značiek

  • VALTERMOTO - Kvalitné duralové doplnky pre moto tuning ako chrániče rámu a iných častí motocykla, moto stupačky, moto stojany a iné duralové moto doplnky.
  • HYPERPRO - všetko pre podvozok Vášho motocykla ako progresívne pružiny , predné a zadné tlmiče, tlmiče riadenia či znižovacie kity pre motocykle.
  • SC PROJECT - Talianske výfuky najvyššej kvality ktoré si na Slovensku našli mnoho spokojných zákazníkov.
  • HP CORSE - Moto výfuky vyrábané tými najlepšími technológiami, preto právom patria medzi tie najkvalitnejšie na trhu.
  • HEL PERFORMANCE - Svetovo najkvalitnejšie brzdové hadice pre motocykle. Sú používané tými najlepšími pretekárskymi týmami vo všetkých triedach svetových šampionátov. Hadice pre tuning moto Vám vieme dodať okamžite v kitoch pre jednotlivý typy motocyklov alebo vyrobiť na mieru 

Náhradné diely na moto sú neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky - Máme pre Váš všetko potrebné pre servis Vášho motocykla , oleje a príslušenstvo MOTUL, sviečky NGK , olejové a vzduchové filtre HIFLO a K&N, reťazové kity D.I.D, rozety a reťazové kolieska JT, Prípravky pre údržbu motocykla MUC-OFF, brzdové platničky SBS, a ostatné nd na moto ako spojkové lanká, spojkové lamely a plechy , ložiská do krku riadenia či kolies motocykla, brzdové kotúče pre moto BREMBO, NG a SBS.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY