Výfuky pre atv - Two Brothers - Biggun - Arrow - Devil - LeoVince

Zvoľte si značku štvorkolky:

Výfuky pre štvorkolky ARCTIC CAT   Výfuky pre štvorkolky CAN AM   Výfuky pre štvorkolky HONDA   Výfuky pre štvorkolky KAWASAKI   Výfuky pre štvorkolky KTM   Výfuky pre štvorkolky POLARIS   suzuki

yamaha

BIG GUN založil trojnásobný majster AMA Mike Young jr., ktorý dostal v 90-tych rokoch keď ešte pretekal v motocross-e prezývku BIG GUN. A preteky ako také boli hnacou silou ktorá stále za vznikom tejto značky v roku 1977. Firma sa špecializuje na výrobu výfukových systémov pre ATV a cross motocykle. BigGun výfuky okrem prínosu výkonu a krátiaceho výkonu splňujú aj hlukové normy. Heslom značky je neustále usilovať o najlepší výkon, najlepšie výrobky, najlepšie služby, najväčšia spokojnosť v tejto oblasti. A stačí rýchly pohľad na tieto výfuky a budete súhlasiť že BigGun svoje heslo dokonale naplňuje. Výfuky sú vyrobené patentovaným spôsobom ktoré majú štýl, krásny zvuk a výkon.
 
TWO BROTHERS Najjednoduchšou cestou k lepšiemu výkonu je kvalitný výfuk. Značka Two Brothers ponúka kvalitné výfuky a výfukové systémy so skvelým dizajnom a kvalitným spracovaním. Ich konštrukcia umožňuje upraviť ich výkon a hlučnosť pomocou vymeniteľných vložiek POWER TIP ktorými môžete veľmi ľahko znížiť hlučnosť výfuku až o 6 Db. Napríklad pri výletoch do prírody kde nepotrebujete špičkový výkon a to robí z výfukov Two Brothers univerzálne riešenie. Všetky koncovky sú z brúseného hliníku a zvody sú nerezové.
 
Tento web používa súbory cookie pre analytické a marketingové účely.
Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie podrobnosti