Zľavy pre Vás

Garancia najlepšej ponuky! U nás nakupujete vždy najlacnejšie!

Prehľad zákazníckych zliav ktoré je možné získať po registrácii cez E-SHOP ERES-RACING

Zľavy z celkovej sumy nákupu:

  • ZĽAVA 7% - Ihneď po registrácii v e-shope dostávate automaticky 7% zľavu na vybrané produkty, ktoré sú označené banerom informujúcim o tejto možnosti. Po následnom prihlásení už budú ceny so 7% zľavou integrované vo všetkých označených produktoch.
  • ZĽAVOVÝ KUPÓN - Po dokončení nákupu v hodnote vyššej ako 100,- eur alebo (3000,- Kč) dostávate od nás darčekový kupón s dodatočnou zľavou 2% na ďalšiu objednávku zrealizovanú do 3 mesiacov. Dodatočná zľava 2% sa uplatňuje na celkovú sumu nákupu.
  • POŠTOVNÉ ZDARMA – Pri nákupe nad 100,- eur alebo (8000 Kč) získavate možnosť poštovného Kuriérom alebo Slovenskou poštou zdarma.

 

Vernostný program pre registrovaných zákazníkov:

  • Dodatočná zľava 1% na všetko. Túto trvalú automatickú zľavu získate, ak suma všetkých Vašich nákupov presiahne čiastku 800,- eur. Po následnom prihlásení už budú všetky ceny v e-shope o 1% nižšie. Zľava sa kombinuje aj s ostatnými množstevnými zľavami, teda jednotlivé zľavy sa spočítavajú.
  • Dodatočná zľava 3% na všetko. Túto trvalú automatickú zľavu získate, ak suma všetkých Vašich nákupov presiahne čiastku 1500,- eur. Po následnom prihlásení už budú všetky ceny v e-shope o 3% nižšie. Zľava sa kombinuje aj s ostatnými množstevnými zľavami, teda jednotlivé zľavy sa spočítavajú.
  • Dodatočná zľava 6% na všetko. Túto trvalú automatickú zľavu získate, ak suma všetkých Vašich nákupov presiahne čiastku 3000,- eur. Po následnom prihlásení už budú všetky ceny v e-shope o 6% nižšie. Zľava sa kombinuje aj s ostatnými množstevnými zľavami, teda jednotlivé zľavy sa spočítavajú.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY