StreetBox Hyperpro pre Moto Guzzi

hyperpro logo

HYPERPRO STREET BOX Obsahuje – zadný tlmič EMULSION + predné progresívne pružiny KIT. 

Hyperpro street box je výbornou kombináciu ceny a kvality. Ide o spojenie kitu predných HYPERPRO progresívnych pružín a zadného tlmiča HYPERPRO EMULSION. Typ tlmiča EMUSION Je veľmi obľúbený u jazdcov z našich bežných ciest . Oproti sériovým tlmičom bežne používaným má väčší rozsah tlmenia ako aj nastavovania predpätia pružiny. Už v základe je tento tlmič osadený progresívnou pružinou čo zvyšuje jeho účinnosť a univerzálnosť použitia na maximum.

Progresívne pružiny sú mimoriadne obľúbené u jazdcov v bežnej cestnej premávke ale aj u okruhových pretekárov. Vylepšujú jazdné vlastnosti a stabilitu motocykla pri všetkých typoch náročnosti použitia ako aj zaťaženia. Progresivita týchto pružín zabezpečuje to že jemné cestné nerovnosti sú ponímané jemne vinutou časťou pružiny a tie veľké nerovnosti hustejšie vinutou časťou. Tento efekt sa dobre prejavuje aj pri brzdnom účinku. Čím viac túto pružinu zaťažíte tým je tuhšia. Pruženie dokáže perfektne pracovať s jedným jazdcom pretože dokáže byť v závislosti od zaťaženia pružina mäkšia ale v prípade jazdy s väčším zaťažením napr. s dvomi jazdcami pracuje opäť perfektne pretože bude pruženie tuhšie. Na základe skúsenosti už množstva Slovenských zákazníkov výborne odstraňujú tieto pružiny nepríjemné vlnenie motocykla v zákrutách, pri enduro motocykloch zvyšujú svetlú výšku motocykla čo sa v teréne určite hodí a taktiež zvyšujú rozsah funkčného pruženia motocyklov na maximum. K pružinám sa v kite dodáva aj špeciálny tlmičový olej u ktorého sa mení hlavne viskozita oproti sériovému, no v niektorých prípadoch aj výška hladiny. Ku každému kitu je dodávaný aj podrobný návod pre montáž a následné nastavenie tlmičov po zmene sériových pružín na progresívne.

Nenašli ste požadovaný tlmič pre Váš motocykel v našej ponuke ? Nemusí to ešte znamenať že sa tlmiče nevyrábajú. V takomto prípade neváhajte a kontaktujte nás skontrolujeme to v kompletnej vždy aktualizovanej cenníkovej ponuke HYPERPRO.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
MOTO GUZZI 1200 NORGE 06-09 Street Box HYPERPRO SB-MG12-0AA-A
€ 630

HYPERPRO Street box = progresívne pružiny + tlmič EMULSION pre MOTO GUZZI 1200 NORGE 06-09

210 SB-MG12-0AA-A
MOTO GUZZI 1200 SPORT 06-13 Street Box HYPERPRO SB-MG12-0AA-B
€ 630

HYPERPRO Street box = progresívne pružiny + tlmič EMULSION pre MOTO GUZZI 1200 SPORT 06-13

211 SB-MG12-0AA-B
MOTO GUZZI V10 Centauro 97-99 Street Box HYPERPRO SB-MG11-0AA-B
€ 630

HYPERPRO Street box = progresívne pružiny + tlmič EMULSION pre MOTO GUZZI V10 Centauro 97-99

208 SB-MG11-0AA-B
MOTO GUZZI V11 SPORT 98> Street Box HYPERPRO SB-MG11-0AA-A
€ 630

HYPERPRO Street box = progresívne pružiny + tlmič EMULSION pre MOTO GUZZI V11 SPORT 98>

207 SB-MG11-0AA-A
MOTO GUZZI V11 Sport Mandello 99-01 Street Box HYPERPRO SB-MG11-0AA-A
€ 630

HYPERPRO Street box = progresívne pružiny + tlmič EMULSION pre MOTO GUZZI V11 Sport Mandello 99-01

209 SB-MG11-0AA-A
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY