StreetBox Hyperpro pre Aprilia

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Aprilia 650 PEGASO STRADA 05-08 HYPERPRO Street box SB-AP06-0AA
€ 564

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

1 SB-AP06-0AA_CIERNA
Aprilia NA 850 MANA 08> HYPERPRO Street box SB-AP08-6AA
€ 614

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

4 SB-AP08-6AA_CIERNA
Aprilia RSV 1000 98-00 HYPERPRO Street box SB-AP10-0AD
€ 564

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

5 SB-AP10-0AD_CIERNA
Aprilia RSV 1000 R 04-06 HYPERPRO Street box SB-AP10-0WA
€ 564

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

6 SB-AP10-0WA_CIERNA
Aprilia SL 750 SHIVER 08-09 HYPERPRO Street box SB-AP07-0AA
€ 564

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

2 SB-AP07-0AA_CIERNA
Aprilia SMV 750 DORSODURO 08> HYPERPRO Street box SB-AP07-0AB
€ 564

HYPERPRO Street box - progresívne pružiny + tlmič EMULSION

3 SB-AP07-0AB_CIERNA

HYPERPRO STREET BOX pre APRILIA motocykle

HYPERPRO STREET BOX Obsahuje – zadný tlmič EMULSION + predné progresívne pružiny KIT. 

Hyperpro street box je výbornou kombináciu ceny a kvality. Ide o spojenie kitu predných HYPERPRO progresívnych pružín a zadného tlmiča HYPERPRO EMULSION za zvýhodnený cenu.  Typ tlmiča EMUSION Je veľmi obľúbený u jazdcov z našich bežných ciest . Oproti sériovým tlmičom bežne používaným má väčší rozsah tlmenia ako aj nastavovania predpätia pružiny. Už v základe je tento tlmič osadený progresívnou pružinou čo zvyšuje jeho účinnosť a univerzálnosť použitia na maximum.

Progresívne pružiny sú mimoriadne obľúbené u jazdcov v bežnej cestnej premávke ale aj u okruhových pretekárov. Vylepšujú jazdné vlastnosti a stabilitu motocykla pri všetkých typoch náročnosti použitia ako aj zaťaženia. Progresivita týchto pružín zabezpečuje to že jemné cestné nerovnosti sú ponímané jemne vinutou časťou pružiny a tie veľké nerovnosti hustejšie vinutou časťou. Tento efekt sa dobre prejavuje aj pri brzdnom účinku. Čím viac túto pružinu zaťažíte tým je tuhšia. Pruženie dokáže perfektne pracovať s jedným jazdcom pretože dokáže byť v závislosti od zaťaženia pružina mäkšia ale v prípade jazdy s väčším zaťažením napr. s dvomi jazdcami pracuje opäť perfektne pretože bude pruženie tuhšie. Na základe skúsenosti už množstva Slovenských zákazníkov výborne odstraňujú tieto pružiny nepríjemné vlnenie motocykla v zákrutách, pri enduro motocykloch zvyšujú svetlú výšku motocykla čo sa v teréne určite hodí a taktiež zvyšujú rozsah funkčného pruženia motocyklov na maximum. K pružinám sa v kite dodáva aj špeciálny tlmičový olej u ktorého sa mení hlavne viskozita oproti sériovému, no v niektorých prípadoch aj výška hladiny. Ku každému kitu je dodávaný aj podrobný návod pre montáž a následné nastavenie tlmičov po zmene sériových pružín na progresívne.

Nenašli ste požadovaný tlmič pre Váš motocykel v našej ponuke ? Nemusí to ešte znamenať že sa tlmiče nevyrábajú. V takomto prípade neváhajte a kontaktujte nás skontrolujeme to v kompletnej vždy aktualizovanej cenníkovej ponuke HYPERPRO.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY