NOVÉ INTERPHONE SPORT, TOUR a URBAN v našej ponuke

Interphone-bluetooth

Interphone TOUR je TOP produkt z novej rady interphone od firmy CellularLine. Špičková úroveň konštrukcie a nový, elegantný tvar tvorí čierne, titánové telo jednotky Interphone. Interphone TOUR dokáže spojiť až 4 motorkárov a má maximálny dosah 1,5km. Je kompatibilný so všetkými smartphonmi s technológiou Bluetooth, umožní vám realizovať hovory sa spolucestujúcimi, počúvanie hudby alebo príjem inštrukcií z GPS navigácie. Interphone TOUR je kompatibilný so všetkými helmami a inštalácia na helmu je veľmi rýchla jednoduchá. Je absolútne vodeodolný, jeho batéria má rekordnú výdrž až 20 hodín a veľmi rýchlo sa nabíja vďaka technológii FAST CHARGE. Interphone TOUR spája pokročilú technológiu, úžasný dizajn a užívateľsky prívetivé ovládanie, je ideálny na dlhé cesty. Súčasťou balenia je záložná batéria pre núdzové nabíjanie na cestách. http://www.eres-racing.sk/interkomy-kamery-sena-gopro/

Interphone SPORT je určený pre všetkých motorkárov, ktorí chcú zostať počas jazdy v spojení. Umožňuje počúvanie hudby v hi-fi kvalite a prijímanie inštrukcií GPS navigácie cez Bluetooth pripojenie vášho smartphnonu, navyše hudbu je možné zdieľať so spolucestujúcimi. Interphone SPORT je vybavený funkciami, ktoré umožňujú pripojenie k akémukoľvek Bluetooth intercomu na trhu. Môže byť hlasovo aktivovaný (VOX) a automaticky znova nadviaže spojenie pokiaľ dôjde k jeho prerušeniu. S Interphone SPORT môžete nepretržite viesť komunikáciu s vašimi spolucestujúcimi, ktorú zabezpečí dlhá výdrž batérie. Inštalácia Interphone na prilbu je veľmi rýchla a jednoduchá.

Interphone URBAN je určený pre použitie v meste na komunikáciu medzi vodičom a spolucestujúcim. Ponúka detailne spracovaný, dynamický dizajn a je kompatibilný so všetkými helmami, ktoré sú dostupné na trhu. S Interphone URBAN môžete komunikovať počas jazdy domov alebo do práce, prijímať inštrukcie z vašej GPS navigácie, počúvať FM rádio alebo vašu obľúbenú hudbu. Interphone URBAN je vhodný aj na komunikáciu medzi vodičom a pasažierom mimo mesto, má rekordnú výdrž batérie a užijete si dlhé hovory počas jazdy. Interphone URBAN ponúka jednoduché použitie, inštaláciu, vysoko kvalitný zvuk a je vhodný aj do všetkých poveternostných podmienok. Je navrhnutý v čiernej farbe s bielymi detailmi a tlačidlami.

intephone_sport_tour_urban_moto_interkom_modely

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY