Kvalitné ITP disky pre štvorkolky

Do našej ponuky sme zaradili značku ITP ktorá vyrába mimoriadne kvalitné disky pre štvorkolky - kompletnú ponuku nájdete po kliknutí na tento odkaz : http://www.eres-racing.sk/disky-dwt-douglas-wheel-alumilite-a-litecast-pre-sportove-a-uzitkove-stvorkolky/

Originálne kolesá, s ktorými ste kúpili vašu štvorkolku, sú najčastejšie vyrobené z oceľového alebo hliníkového plechu, ale často nebývajú dostatočne kvalitné. Na bežné používanie sú tieto disky určite vhodné, ale akékoľvek ostrejšie nasadenie znamená zvýšené riziko deformácie a kolesá tak prestávajú zvládať vyššie požiadavky.

Firma ITP dodáva špičkové odolné ľahké hliníkové disky s podstatne vyššou pevnosťou, ako štandardné disky. Kolesá ITP sú vyrobené z veľmi kvalitného hliníka leteckej kvality, v porovnaní s originálnymi kolesami majú zvyčajne aj väčšie offset, sú viac vytiahnuté von, čím štvorkolke pridávajú na stabilite, ale neuberajú jej na ovládateľnosti.

Jedinečnosť diskov ITP spočíva aj v možnosti uzamknutia vonkajšieho boku pneumatiky medzi disk a golier disku, čím sa účinne zabráni oddeleniu pneumatiky od ráfika v drifte, alebo pri stranovom náraze a následnej strate tlaku.

 ITP_Logo_-_new

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY