Chrániče rámu od Valtermoto Components STREET, TRACK, VIZUAL

vmc_relief_dark_1

 

Duralové chrániče rámu STREET Valtermoto ComponentsSú tou najlepšou voľbou na ochranu hlavných častí motocykla . Všetky chrániče sú vyrobené z duralu T6-7075 s vonkajším obvodom 45mm a je ich možné objednávať v 7 farbách. Každý kit obsahuje ľavú aj pravú stranu chráničov + potrebnú montážnu sadu pre vybraný typ motocykla. Pre niektoré modely motocyklov sú dodávané aj s prepojmi aby sa nemuseli vŕtať diery do kapotáže.  

Duralové chrániče rámu TRACK NYLON Valtermoto ComponentsVnútorná časť chráničov je vyrobená z kvalitného NYLONU a vonkajšia časť z čierneho nylonu s priemerom 51,5mm. Kit obsahuje ľavú aj pravú stranu chráničov + potrebnú montážnu sadu pre vybraný typ motocykla. Pre niektoré modely motocyklov sú dodávané aj s prepojmi aby sa nemuseli vŕtať diery do kapotáže. 

Duralové chrániče rámu TRACK Valtermoto ComponentsVnútorná časť chráničov je vyrobené z kvalitného duralu T6-7075 a vonkajšia časť z čierneho nylonu s priemerom 50mm. Chrániče je možné objednávať v 7 farbách. Každý kit obsahuje ľavú aj pravú stranu chráničov + potrebnú montážnu sadu pre vybraný typ motocykla. Pre niektoré modely motocyklov sú dodávané aj s prepojmi aby sa nemuseli vŕtať diery do kapotáže.

Duralové chrániče rámu VIZUAL Valtermoto ComponentsVšetky chrániče sú vyrobené z duralu T6-7075 a je ich možné objednávať v 7 farbách. Každý kit obsahuje ľavú aj pravú stranu chráničov + potrebnú montážnu sadu pre vybraný typ motocykla. Pre niektoré modely motocyklov sú dodávané aj s prepojmi aby sa nemuseli vŕtať diery do kapotáže. Ak je pri montáži nutné vŕtanie dier do kapotáže motocykla, nájdete túto informáciu v krátkom popise tohto produktu. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a kontaktujte nás.

padaky-valtermoto-RPT02N 00  Chrániče rámu na moto VIZUAL Valtermoto  chranice-ramu-valtermoto-track-moto-doplnky-2

 
chranice-ramu-padaky-valtermoto-moto-doplnky-7

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY