10% zľava na všetky produkty HYPERPRO

Vážení zákazníci , až do konca roka 2015 Vám ponúkame 10% zľavu na všetky produkty značky HYPERPRO. Táto značka patrí medzi tie najkvalitnejšie na svetovom trhu, o čom sa už presvedčili tisíce Slovenských zákazníkov, preto neváhajte a vylepšite aj Vy podvozok Vášho motocykla.

Zvoľte si z nasledujúcich možností:

moto_doplnky_predne_progresivne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_zadne_progresivne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_linearne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_tlmice_hyperpro    moto_doplnky_streetbox_hyperpro

moto_doplnky_vyska_podvozku_hyperpro    moto_doplnky_olej_do_tlmicov    moto_doplnky_tlmice_riadenia_hyperpro

 

 

Táto sekcia nášho e-shopu je venovanú výhradne technike podvozku motocyklov. Ponúkame Vám kompletnú ponuku značky HYPERPRO, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie značky na svetovom trhu, zaoberajúca sa zlepšovaním jazdných vlastností motocyklov. Progresívne pružiny sú mimoriadne obľúbené nielen u mnohých Slovenských zákazníkov, ale sú celkovo najpredávanejšie na svetovom trhu, čo dokazuje ich výnimočnú kvalitu, dokonalé vlastnosti a dlhú životnosť. V ponuke taktiež nechýbajú aj lineárne pružiny. Samostatnou časťou sú zadné, ale pri BMW motorkách aj predné tlmiče. Vyrábajú sa v dvoch prevedeniach s možnosťami príplatkovej výbavy, ako je voliteľná dĺžka tlmiča alebo hydraulické nastavovanie predpätia pružiny. Okrem dokonalých vlastností a vysokej kvality spracovania majú tlmiče bezkonkurenčnú cenu, ktorá umožňuje dosiahnuť výnimočné vlastnosti podvozka pre každého. Pre tých, ktorí hľadajú kompletné riešenie vylepšenia správania motocykla, je tu STREETBOX – teda kit, ktorý obsahuje progresívne pružiny a zadný tlmič emulsion v extra zníženej cene. Neoddeliteľnou časťou ponuky sú kity prepákovania pre zníženie výšky posedu motocykla pre vzrastovo menších motorkárov.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY