Tlmič riadenia KTM 450/525/505 ELITE PRECISION

Kód: SSE-KTM525450-C
€ 656 € 546,67 bez DPH
2 dni
V cene je tlmič + montážna sada

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlmiče riadenia Precision - Made in USA

Tlmiče riadenia americkej firmy Precision Racing Products používa 9 z 10 profi jazdcov v USA. Napríklad Dustin Wimmer, John Natalie, Tim Farr, Joe Byrd, Doug Gust, Bill Ballance, Josh Frederick a ďalší...

Tlmiče riadenia Precision vám prinesú:

- výrazné zlepšenie časov na kolo
- menej zranení
- kvalitu
- zastaviteľnosť
- tlmenie nárazov
- ľahkú montáž
- spoľahlivosť
- nastaviteľné tlmiace zóny

Výhody tlmičov riadenia Precision :

Sú namontované nízko a bezpečne vo vnútri štvorkolky. Neovplyvňujú výšku ani polohu riadidiel. Patentovaný tlmič riadenia Precision je jediný tlmič na svete, pri ktorom možno oddelene nastaviť tlmenie pre priamu jazdu a tlmenie pre zatáčanie. Boli vyvinuté špeciálne pre štvorkolky, nejde teda o motocyklové tlmiče dodatočne adaptované na štvorkolky.
Majú nerozbitnú konštrukciu.

Tlmiče zachytia rázy, pri ktorých by sa konkurenčné tlmiča zlomili. Schopnosť zachytávať tieto otrasy taktiež výrazne zmenšuje riziko zranenia jazdca. Tieto tlmiče pracujú bez poruchových tesnení, preto vydržia tisícky kilogramov zaťaženia v tisícoch cykloch, bez toho aby došlo k poruche. Vo vnútri tlmiča Precision je len jeden pohyblivý diel z tepelne zušľachtené pevnej nerezovej ocele, telo tlmiča a ostatné obrábané diely sú z pevného eloxovaného hliníka alebo nerezovej ocele.  Ak na štvorkolke idete dlho, skôr alebo neskôr vám náraz doslova vyrazí riadidlá z ruky. Precision redukuje tieto rázy do riadidiel, keď Vaša pneumatika dostáva rany od skál, kameňov, koreňov, pňov, alebo od iných jazdcov pri pretekoch. Robustné upevnenie pevne drží tlmič neustále v správnom uhle, bez potreby krehkých a chúlostivých leteckých kĺbov. Upevnenie tlmičov riadenia používa špeciálne navrhnuté odolné puzdra z nerezovej ocele, ktoré sú vyplnené kvalitnou vazelínou utesnenou O - krúžkami pre roky bezstarostného používania. Sú ľahko opraviteľné, hoci to priemerní jazdci ani väčšina pretekárov nebude nikdy potrebovať.

Pre koho je určený tento revolučný tlmič riadenia?


- Pre každého, kto jazdí tvrdo
- Pre kohokoľvek, kto vyžaduje stabilitu pri jazde
- Pre každého, kto jazdí na limite
- Pre každého, kto potrebuje byť v pondelok ráno zdravý v práci

Dodatočné parametre

Kategória: Tlmiče riadenia PRECISION pre štvorkolky
Záruka: 2 Roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY