TECHSPEC Gripster Protisklzové ochranné gripy na nádrž motocykla.

Zvoľte si značku motocykla:

Gripster pre motocykle Aprilia   Gripster pre motocykle  BMW   Gripster pre motocykle Ducati   Gripster pre motocykle Honda   Gripster pre motocykle Kawasaki   Gripster pre motocykle KTM   Gripster pre motocykle Suzuki   Gripster pre motocykle Triumph   Gripster pre motocykle  Yamaha   Gripster pre motocykle Univerzálne

Špeciálne protisklzové ochranné gripy na nádrž pre motocykle TECHSPEC – Made in USA. Firma TechSpec sa zaoberá vývojom špeciálnych gripov od roku 1998 a patrí medzi popredné firmy v tomto segmente v Amerike. Cieľom gripov je poskytnúť lepšiu kontrolu nad motorkou pri zovretí stehnami. Samozrejme poteší aj ochrana pred možnými škrabancami. Je viacero firiem ktoré vyrábajú gripy ale len jedna predáva produkty, ktoré je možné odlepiť a znovu použiť.
 
 TechSpec
 
Hlavné výhody gripov TECHSPEC oproti konkurencii:
  • Gripy nemajú agresívne výstupky ako napríklad pri značke StompGrip a tým nepoškodzujú Vašu kombinézu, textilné oblečenie a v neposlednom rade ani Vaše telo.
  • Pri dlhších cestách Vás nijako neobmedzujú. Naopak zvyšujú Váš komfort cestovania na maximum.
  • Pri jazde na okruhu Vám poskytujú vyššiu priľnavosť čím významne šetria Vaše sily.
  • Jednoduchá montáž – nemusíte sa báť krivého nalepenia a poškodenia produktu. Je ich možné odlepiť a znovu požiť bez poškodenia.
  • Hrubšie prevedenie zredukuje otrasy a vybrácie od vozovky na minimum.
  • Možnosť zakúpiť aj univerzálne balenie a tak je možné vyrezať si gripy podľa vlastných predstáv.
  • Až 3 verzie materiálu Vám umožňujú zvoliť si presne to čo Vám bude najviac vyhovovať pre konkrétne použitie.
  • Vyrobené v USA
TechSpec má v ponuke pripravené kity gripov pre mnoho typov motocyklov  a to v troch prevedeniach:
 
SS SNAKE SKIN - Je čierna hrubšia cca 3,2mm syntetická kaučuková protisklzová zmes s vysokým diamantovým profilom. Snake Skin nielen že zlepší pocit na motorke, odľahčí tlak na ruky ale aj zredukuje otrasy, nárazy a vibrácie od vozovky. Zadná strana má špeciálnu lepiacu vrstvu vďaka ktorej je možné gripy z nádrže odlepiť bez poškodenia a znovu použiť. Tento materiál je TOP produktom značky TechSpec.
 
C3 - Je čierna tenšia cca 2,5mm syntetická kaučuková protisklzová  zmes s nízkym diamantovým profilom. C3 nielen že zlepší pocit na motorke, odľahčí tlak na ruky ale aj zredukuje otrasy, nárazy a vibrácie od vozovky. Zadná strana má špeciálnu lepiacu vrstvu vďaka ktorej je možné gripy z nádrže odlepiť bez poškodenia a znovu použiť.
 
CL – TRANSPARENT – je tenká protisklzová priesvitná kaučuková zmes s diamantovými výstupkami ktorá nielen že zlepší pocit na motorke, odľahčí tlak na ruky ale aj zredukuje otrasy, nárazy a vibrácie od vozovky. Zadná strana má extra silnú lepiacu vrstvu. Zmes CL je novinkou značky TechSpec .
 
 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY