Zníženie motocykla HYPERPRO

Kompletnú ponuku znižovacích prepákovacích kitov a znížených pružín HYPERPRO nájdete po kliknutí na tento odkazhttps://www.eres-racing.sk/znizenie-zvysenie/ 

 

HYPERPRO Zadné zníženie motocykla prepákovaním

Kit obsahuje : Znižovacie prepákovanie podľa typu motocykla (ilustračný obrázok) , manuál k montáži ako aj k následnému nastaveniu tlmiča.
 

Zníženie posedu motocykla prepákovaním je vhodné pre vzrastovo menších motorkárov ktorí majú problém pre dosiahnutie zeme z motocykla na celú nohu alebo pre začiatočníkov. Montáž tohto prepákovania je pod zadnou tlmiacou jednotkou - môže mať rôzne tvary podľa typu motocykla.  Po namontovaní bude zadná časť motocykla znížená o požadovaný rozmer. Zníženie aj predných tlmičov progresívnymi pružinami nie je pre montáž nutné , ale pre zachovanie jazdných vlastných motocykla je odporúčané. 

hyperpro-znizenie-motocykla

 

HYPERPRO Zadné zníženie motocykla progresívnou pružinou

Kit obsahuje : Jednu alebo dve znižovacie progresívne pružiny podľa typu motocykla , manuál k montáži ako aj k následnému nastaveniu tlmičov.
 

Progresívne pružiny HYPERPRO sú mimoriadne obľúbené u jazdcov v bežnej cestnej premávke ale aj u okruhových pretekárov. Vylepšujú jazdné vlastnosti a stabilitu motocykla pri všetkých typoch náročnosti použitia ako aj zaťaženia. Progresivita týchto pružín zabezpečuje to že jemné cestné nerovnosti sú ponímané jemne vinutou časťou pružiny a tie veľké nerovnosti hustejšie vinutou časťou. Tento efekt sa dobre prejavuje aj pri brzdnom účinku. Čím viac túto pružinu zaťažíte tým je tuhšia. Pruženie dokáže perfektne pracovať s jedným jazdcom pretože dokáže byť v závislosti od zaťaženia pružina mäkšia ale v prípade jazdy s väčším zaťažením napr. s dvomi jazdcami pracuje opäť perfektne pretože bude pruženie tuhšie. Na základe skúsenosti už množstva Slovenských zákazníkov výborne odstraňujú tieto pružiny nepríjemné vlnenie motocykla v zákrutách, pri enduro motocykloch zvyšujú svetlú výšku motocykla čo sa v teréne určite hodí a taktiež zvyšujú rozsah funkčného pruženia motocyklov na maximum. Ku každému kitu je dodávaný aj podrobný návod pre montáž a následné nastavenie tlmičov po zmene sériových pružín na progresívne.

 
zadna_progresivna_pruzina_hyperpro_na_moto
zadna_progresivna_pruzina_hyperpro_na_moto
 
Kompletnú ponuku znižovacích prepákovacích kitov a znížených pružín HYPERPRO nájdete po kliknutí na tento odkaz : https://www.eres-racing.sk/znizenie-zvysenie/ 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY