Prilby AIROH AVIATOR 3 pre sezónu 2023

V našom eshope nájdete kompletnú ponuku nový prilieb AIROH AVIATOR 3 pre sezónu 2023 za skvelé ceny. Všetky prilby už sú dostupné tak neváhajte :-)  

Prilby AIROH AVIATOR 3 nájdete tu: https://www.eres-racing.sk/prilby-airoh-aviator-3-0/

 

Prilba AIROH Aviator 3.0  

Opäť necháva všetky ďaleko za sebou. Vyhrať raz nie je zložité, ale pokračovať vo vyhrávaní áno. Aviator 3 dvíha latku a redefinuje štandardy off-roadovej prilby! Vonkajšia škrupina je vyrobená z kompozitných vlákien. 4 veľkosti škrupín testované vo veternom tuneli pre lepšiu stabilitu vo vysokých rýchlostiach a vynikajúca termoregulácia hlavy. 

Prilba disponuje systémom AMS2Plus (Airoh MULTIACTION Safety System) druhej generácie. Samozrejmosťou je tiež kombinovaný systém rýchlo-odopínacích lícnic AEFR (Airoh Emergency Fast Release) spoločne s magnetickým uchytením interiéru AMLS (Airoh Magnetic Lining System), ktorý zaručuje, že v prípade potreby možno prilbu zložiť z hlavy rýchlo a bezpečne! 6 vntilačných otvorov a spojlerov s integrovanými extraktormi zaisťujú, že prilba výborne padne aj v tých najnáročnejších podmienkach rovnako ako systém hydratácie AHS (Airoh Hydration System) integrovaný vo vnútornej výplni prilby.

Prilba AIROH Aviator 3 GLORY Orange Matt-1  Prilba AIROH Aviator 3 LEAGUE Red Gloss-1  Prilba AIROH Aviator 3 PUSH Blue Red Gloss-2

 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY