Nová športovo turistická prilba SCHUBERTH S3

Prilba SCHUBERTH S3

Kompletnú ponuku prilieb SCHUBERTH S3 nájdete po kliknutí na tento odkaz : https://www.eres-racing.sk/prilby-schuberth-s3/ 

Nová športovo turistická prilba SCHUBERTH S3 s novou bezpečnostnou homologizáciou ECE 22.06. Prilba SHUCBERTH S3 je dokonalou kombináciou výkonu a bezpečnosti pretekárskych prilieb s pohodlím cestovných prilieb. Nová SCHUBERTH S3 zahŕňa všetky najnovšie štandardy SCHUBERTH z hľadiska bezpečnosti, aerodynamiky a aeroakustických vlastností. Počas vývoja S3 technici a testovací jazdci strávili dlhé hodiny v aerodynamickom tuneli a na nemeckých cestách optimalizáciou konštrukcie škrupiny, aby sa dosiahla najlepšia rovnováha medzi aerodynamikou a nízkou hladinou hluku.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE - Hlavným zameraním prilby S3 je bezpečnosť. Prilba spĺňa najnovšiu bezpečnostnú normu ECE-R 22.06. To zahŕňa novú škrupinu DFP Fiber Glass vystuženú uhlíkovými vláknami pre lepšiu absorpciu nárazov a nižšiu hmotnosť. Rovnako aj nové zapínanie prilby pomocou mikrometrickej pásky s Anti-Roll-Off-Systémom pre lepšie pohodlie v oblasti hrdla.

S.R.S (Schuberth Rescue System) V prípade nehody môžu záchranné zložky odstrániť lícne prilby jednoduchým potiahnutím a tým znížiť sily pôsobiace na krk jazdca, čím sa uľahčí odstránenie prilby.

Dvojité predné nasávanie vzduchu je vybavené vymeniteľným filtrom pre správne dýchanie pri jazde v extrémnych podmienkach.

INTERKOM SYSTÉM SC2 - Nový komunikačný systém SC2 ktorého výrobcom je značka SENA, tá patrí medzi najlepšie na svete. V novej SCHBERTH S3 sa nachádzajú zabudované HD reproduktory rovnaké ako pri modely SENA 50S teda najvyššej modelovej rady. Rovnako kvalitný mikrofón a zabudovaná anténa pracujúca na systéme MESH, Bluetooth anténa a tiež FM anténa pre kvalitný príjem rádia. Prilba je kompletne pripravená pre použite SC2 interkomu - stačí jednoduché nacvaknutie zariadenia v zadnej časti prilby a hotovo. Vďaka MESH technológii je možne sa prakticky spojiť s neobmedzeným počtom účastníkov. Systém má tiež nový pokročilý systém pre odstránenie šumu.

Vlastnosti:

  • Nová homologizácia ESE 22.06
  • Škrupina z DFP Fiber Glass vystužená uhlíkovými vláknami pre lepšiu absorpciu nárazov a nižšiu hmotnosť.
  • Nová slnečná clona s patentovaný mechanizmom ovládania V LOCK.
  • R.S (Schuberth Rescue System) V prípade nehody môžu záchranné zložky odstrániť lícne prilby
  • Nové zapínanie prilby pomocou mikrometrickej pásky s Anti-Roll-Off-Systémom pre lepšie pohodlie v oblasti hrdla
  • Dvojité predné nasávanie vzduchu je vybavené vymeniteľným filtrom pre správne dýchanie pri jazde v extrémnych podmienkach.
  • Príprava pre komunikačný systém interkom SCHUBERTH SC2. Bluetooth anténa už inštalovaná v prilbe
  • Plexisklo s prípravou pre 120 PINLOCK fóliu ktorá je súčasťou balenia

 

 Prilba SCHUBERTH S3 DAYTONA Yellow

 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY