Kufor na štvorkolku KIMPEX, SHARK alebo TGB

Praktické kufre na štvorkolku KIMPEX, SHARK , TGB

Pokiaľ svoju štvorkolku využívate na stanovanie alebo s ňou jazdíte na dovolenku, budete potrebovať ešte niečo navyše. Reč je o úložnom priestore. Ak zvyknete jazdiť na štvorkolke aj na dlhšie vzdialenosti alebo ju využívate na kempovanie, či niekoľkodňové výlety, určite si so sebou potrebujete aj niečo zbaliť. Presne na tento účel vznikli veľmi praktickí pomocníci, a to boxy pre štvorkolky. Vybrať si môžete z dvoch typov a mnohých veľkostí. Prvou možnosťou sú predné boxy a tou druhou, logicky, zadné boxy. V ponuke predajní nájdete rôzne veľkosti aj typy týchto „pomocníkov od značiek KIMPEX, SHARK a TGB. Aby ste mali lepšiu predstavu o tom, ako ich môžete prakticky využívať, pozrieme sa bližšie na jeden z nich.

Plastový box značky KIMPEX NOMAD, má tieto rozmery:

-          Šírka: 110 centimetrov

-          Hĺbka: 76 centimetrov

-          Výška: 43 centimetrov

Box s takýmito rozmermi vám nebude absolútne prekážať vo výhľade a v podstate môžeme povedať, že si ho na svojom vozidle ani nevšimnete. Box na štvorkolku upevníte pomocou špeciálnych háčikov, ktoré sú samozrejme dodávané spolu s ním. Dĺžka, ktorá predstavuje viac ako jeden meter, vám umožní prenášanie aj dlhých predmetov. Obe strany sú totiž navzájom prepojené. Takto si môžete najlepšie urobiť predstavu o tom, koľko a čoho v boxe môžete bez problémov prevážať.

Kompletnú ponuku kufrov na štvorkolku nájdete tu : https://www.eres-racing.sk/plastove-boxy-pre-stvorkolky-kimpex-intertom-quadrax-moose-atv-logic--tgb/

 

 

kimpex-nomad-kufor-na-stvorkolku-atv

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY