Moto výfuky Akrapovič, Arrow, SC Project, LeoVince

Niektorí motorkári sa jednoducho neuspokoja s tým, že majú motorku, ale stále ju musia vylepšovať a ťahať k dokonalosti. Nemali by tak vynechať výfuk.

Kvalitný a kompatibilný výfuk alebo dôležitá súčasť každej motorky

Pokiaľ ste puntičkár alebo perfekcionista a do toho motorkár, pravdepodobne si dávate záležať na tom, aby vaša motorka bola dokonalá vo všetkých podstatných (i menej podstatných) smeroch. A to nielen z vizuálnej stránky, ale tiež z pohľadu detailne funkčnej jazdy. A určite ste počuli takisto tvrdenie, že výfuk robí motorku, respektíve že tento prvok je jej dôležitou súčasťou.

Opravy, výmeny, kúpa viacerých súčiastok sú vám určite dobre známe, a preto sa teda rovnakým spôsobom môžeme orientovať na výber toho najlepšieho výfuku pre váš stroj. Pre celkový efekt sa totiž oplatí vsadiť na kvalitu. Musíme totiž dosiahnuť plnohodnotnú kompatibilitu, čo je však možné tiež zakúpením kompletného výfukového systému, no tiež je tu možnosť kúpiť napr. iba koncovky. Na druhej strane je pravda, že s výberom sa chceme pohrať a pre niekoho je tento koníček spojený s motorkou a výberom vhodných súčiastok či iných doplnkov takisto umením, čo je zároveň potvrdením tvrdenia, že vyberať by sme mali zo širokej ponuky a samozrejme dať šancu rôznym značkám ako napríklad AKRAPOVIČ, ARROW, LEOVINCE, SC PROJECT aspoň v tom, že si o nich nájdeme konkrétne informácie a s výberom sa takpovediac pohráme.

 

moto-vyfuky-akrapovic-arrow-scproject-leovince

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY