HYPERPRO 2015

Kompletná ponuka značky HYPERPRO v našom eshope. Okrem nových produktov už su v e-shope aj produkty pre staršie typy motocyklov.  Do ponuky pribudli tlmiče riadenia pre nové typy BMW motocyklov ale aj napríklad Kawasaki Z1000 či pre novú KTM 1190 Adventure.  Zadné tlmiče reservoir a emulsion boli doplnené o nové produkty pre Yamaha MT09 alebo MT07. Najpredávanejšou novinkou značky Hyperpro je TELELEVER box pre BMW motocykle - predný a zadný tlmič v sade za fantastickú cenu.

Zvoľte si z nasledujúcich možností:

moto_doplnky_predne_progresivne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_zadne_progresivne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_linearne_pruziny_hyperpro    moto_doplnky_tlmice_hyperpro    moto_doplnky_streetbox_hyperpro

moto_doplnky_vyska_podvozku_hyperpro    moto_doplnky_olej_do_tlmicov    moto_doplnky_tlmice_riadenia_hyperpro

Táto sekcia nášho e-shopu je venovanú výhradne technike podvozku motocyklov. Ponúkame Vám kompletnú ponuku značky HYPERPRO, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie značky na svetovom trhu, zaoberajúca sa zlepšovaním jazdných vlastností motocyklov. Progresívne pružiny sú mimoriadne obľúbené nielen u mnohých Slovenských zákazníkov, ale sú celkovo najpredávanejšie na svetovom trhu, čo dokazuje ich výnimočnú kvalitu, dokonalé vlastnosti a dlhú životnosť. V ponuke taktiež nechýbajú aj lineárne pružiny. Samostatnou časťou sú zadné, ale pri BMW motorkách aj predné tlmiče. Vyrábajú sa v dvoch prevedeniach s možnosťami príplatkovej výbavy, ako je voliteľná dĺžka tlmiča alebo hydraulické nastavovanie predpätia pružiny. Okrem dokonalých vlastností a vysokej kvality spracovania majú tlmiče bezkonkurenčnú cenu, ktorá umožňuje dosiahnuť výnimočné vlastnosti podvozka pre každého. Pre tých, ktorí hľadajú kompletné riešenie vylepšenia správania motocykla, je tu STREETBOX – teda kit, ktorý obsahuje progresívne pružiny a zadný tlmič emulsion v extra zníženej cene. Neoddeliteľnou časťou ponuky sú kity prepákovania pre zníženie výšky posedu motocykla pre vzrastovo menších motorkárov. Preto neváhajte ZAREGISTRUJTE sa u nás a začnite využívať systém zliav a ďalšie výhody spojené s nákupom v našom online obchode.

 

Garancia najlepšej ponuky! U nás nakupujete vždy najlacnejšie!

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY