MUC-OFF Foam Fresh Sanitizer 400 ml Čistič vnútra prilby MO199

Kód: MUC-OFF 029
€ 12,90 € 10,75 bez DPH
Na sklade
Čistič vnútra prilby 400 ml - odporúčame !

Detailné informácie

Podrobný popis

  

Foam Fresh Sanitizer je vysoko účinný a súčasne jednoduchý spôsob čistenia za použitia aktívnej peny, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre očistu vnútra prilieb, alebo akýchkoľvek, najmä však savých materiálov, prichádzajúcich do styku s ľudským telom, ako sú topánky, rukavice, funkčné prádlo a ďalšie .
 
  • pokročilý sanitizer s vysoko funkčnou penou
  • rozkladá zápach a biologické nečistoty už na molekulárnej úrovni
  • aktívne zložky je potrebné nechať niekoľko hodín pôsobiť
  • zanecháva po sebe len sviežu citrónovú vôňu
  • všestranné využitie v každodennom živote pri čistení topánok , prilieb , rukavíc , chráničov , kombinéz atď
  • jednoduchá a rýchla aplikácia
  • určené pre všetkých aktívnych ľudí a ľudí v pohybe

 Ako Muc - Off Foam Fresh vlastne funguje?
Pena po aplikácie asi v priebehu 10 minút z povrchu zmizne a premení sa na kvapalinu . Stále aktívne zložky peny tak ľahko prenikajú do hĺbky štruktúry znečisteného materiálu a postupujú po jeho atómovej štruktúre . V Muc - Off Foam Sanitizer v niekoľkých krokoch nadväzujú na biologické nečistoty , ktoré sú tu obsiahnuté a tieto následne v určitom Muc - Off Foam Freshčasovém horizonte rozkladajú . Citlivo tak odstraňujú nečistoty z vnútra i z povrchu materiálu a zanechávajú sviežu citrónovú vôňu , ktorá je hmatateľným indikátorom úspešnosti očistného procesu . Čím rýdzejšia je vôňa citrónu , tým úspešnejšie celý proces prebehol . V prípadoch predchádzajúceho vysokého znečistenia je treba niekedy nechať aktívne zložky pôsobiť dlhšie alebo proces opakovať .

Aplikácia:
Nie je nič ľahšie , než použitie nášho Foam Fresh Sanitizer .
Pred použitím je produkt potrebné dôkladne pretrepať . Potom už stačí penu aplikovať do obuvi , prilby atď tak , aby pokryla celý povrch a už ju nechať len pôsobiť a vyschnúť . Odporúčame niekoľko hodín, s ohľadom na predchádzajúci stupeň znečistenia . Ideálna aplikácia je cez noc cca 8-12 hodín .
Pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame povrch najskôr očistiť od inertných nečistôt( typu blato) a nechať vyschnúť . Nie je to však podmienkou a penu možno aplikovať napríklad aj bezprostredne po športovom výkone.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Moto chémia MUC-OFF doplnky
Záruka: 2 roky

MUC-OFF AKO NA TO ...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY