ATV Zimné doplnky pre štvorkolky, snežné pásy, radlice, vyhrievanie, reťaze

Zvoľte si z nasledujúcich možností:

atv_doplnky_stvorkolky_snezne_pasy_tjd      atv_doplnky_stvorkolky_zimne_radlice_na_sneh      atv_doplnky_stvorkolky_zimne_doplnky_vyhrievanie

SNEŽNÉ PÁSY TJD - Už 10 rokov najlepšie pásy na trhu pre ťažké a výkonné úžitkové ATV stroje! Uplatniteľné po všetky 4 ročné obdobia. Tento kit pre modely výkonných a ťažkých úžitkových ATV je vybavený zosilnenou trubkovou konštrukciou, napriek tomu si stále zachováva nízku hmotnosť. Vďaka už spomínanej ľahkej a prepracovanej konštrukcii kladú TJD pásy bezkonkurenčne najnižší valivý odpor zo všetkých pásov na trhu, jazda je s nimi svižná a stroj si zachováva stále výbornú ovládateľnosť.

SYMTEC VYHRIEVANIE - Nedovoľte aby Vám zima a chlad pokazili pôžitok z jazdy! Keď už rukavice, teplé bundy , ponožky nestačia je tu americká firma SYMTEC! Sú svetový líder vo výrobe vyhrievaného príslušenstva.  

SHARK RADLICE - Mimoriadne odolná radlica s patentovanou rebrovanou mrazuvzdornou polyetylénovou konštrukciou na odhŕňanie snehu. Vďaka vysoko odolanému polyetylénu naviac umožňuje odhŕňanie aj sypkých materiálov ako štrk, piesok uhlie a podobne. Shark radlica je ľahšia , má lepšie parametre a vyššiu životnosť ako oceľové radlice. Polyetylénové radlice sú tichšie a šetrnejšie k odhŕňanej ploche, taktiež ku štvorkolke, nehrdzavejú. Radlica je vhodná pre všetky typy štvorkoliek a UTV, je to výborný pomer ceny a kvality.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY