Tlmič riadenia HYPERPRO Novinky 2021

Do našej ponuky sme pridali nové tlmiče riadenia pre motocykle značky HYPERPRO. Pribudli aj nové značky motocyklov pre ktoré sú tlmiče vyrábané ako Benelli , Husqvarna a Royal Enfield. Po kliknutí na tento odkaz nájdete kompletnú ponuku tlmičov riadenia HYPERPRO za skvelé ceny: https://www.eres-racing.sk/tlmice-riadenia-hyperpro/

 

TLMIČE RIADENIA RSC / CSC

(Balenie obsahuje tlmič riadenia CSC alebo RSC + montážnu sadu pre daný typ motocykla)

Hlavnou výhodou týchto tlmičov oproti konkurencii je mimoriadne dlhý servisný interval a to vďaka tlakovej nádobke umiestnenej priamo na tlmiči. Olej je neustále udržovaný pod tlakom a vďaka tomuto systému neprichádza k nežiaducim vôľam tlmenia v najnamáhanejších úsekoch tlmenia. Sú navrhnuté tak aby bola možnosť prestavenia 24 klikov tuhosti čo najlepšie prístupná a montáž bola čo najjednoduchšia. Pomôžu Vám eliminovať nárazy do riadidiel pri bežnom použití a tým zlepšujú bezpečnosť a ovládateľnosť Vášho motocykla. Efektívne kontrolujú nepríjemné vlnenie pri výjazdoch a v nájazdoch do zákrut na okruhu a znižujú riziko straty kontroly nad motocyklom. Pri zmene motocykla si môžete tlmič riadenia ponechať a dokúpiť len montážnu sadu. Na všetky tlmiče sa vzťahuje 2 ročná záručná doba. Vyrábajú sa v rôznych dĺžkach rozsahu tlmenia a to najpoužívanejší 75mm ďalej 120, 140, alebo 160mm v 5 farbách elox povrchovej úpravy.
 
CSC Lineárny tlmič - Tlmí v celom rozsahu rovnako podľa nastavenej požadovanej tuhosti tlmenia a nástup tejto sily je v celom rozsahu rovnaký.

RSC Progresívny tlmič - Progresivita tohto tlmiča zabezpečuje to že pri nastavení určitej tuhosti tlmenia dokáže napriek tomu tlmiť aj ďaleko väčšie nečakané nárazy do riadidiel nad rozsah vami nastaveného tlmenia.

Montážna sada Sú navrhnuté tak aby bola účinnosť tlmiča riadenia čo najvyššia a aby bol čo najviac prístupný preto sú tieto sady vyrábané hlavne pre montáž na vrch okuláru alebo na pôvodné miesto sériového tlmiča. Revolučný dizajn týchto kitov dodá ten správny vzhľad Vášmu motocyklu. Sú vyrábané z najkvalitnejšieho duralu triedy T6 7075 s elox zlatou alebo čiernou povrchovou úpravou. Každá sada obsahuje všetky komponenty potrebné pre montáž tlmiča a taktiež veľmi podrobný manuál.

 

tlmic_riadenia_hyperpro_na_moto

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY