NOVÝ MODEL PRILBY LS2 FF399 VALIANT 2017 V PREDAJI


V našej širokej ponuke prilieb už môžete nájsť aj nový model vyklápacej prilby LS2 FF399 VALIANT v troch farebných kombináciách: matná čierna, lesklá čierna, lesklá biela a taktiež v prevedení lesklá chrómová.

LS2 FF399 VALIANT je moderná vyklápacia prilba s rýchlym mechanizmom vyklápania a integrovanou slnečnou clonou, ktorá spája výhody integrálnych a otvorených prilieb v jedinom modeli. Bradovú časť prilby je možné jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z integrálnej prilby sa Valiant v okamihu stane pohodlnou otvorenou prilbou, na ktorej odklopená brada netrčí hore, ale je aerodynamicky schovaná vzadu. Ľahká škrupina z inovatívneho materiálu Kinetic Polymer Alloy s vysokou odolnosťou voči prerazeniu, opticky korektné číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškrabaniu sa ľahko vyberá bez potreby náradia. Hypoalergénny interiér je plne vyberateľný a prateľný. Účinné vetranie s regulovateľnými vstupmi pre príjemné pohodlie po celý rok. Viacdielna výstelka s diferencovanou hustotou EPS. Príprava na Bluetooth systém LINKIN Ride Pal by SENA. Zapínanie mikrometricky nastaviteľnou rýchlosponou. Homologovaná ako integrálna aj ako otvorená. Perfektné spracovanie a vynikajúci pomer kvality a ceny.

 

prilba_na_moto_LS2_ff399_valiant_solid_matt_blackprilba_na_moto_LS2_ff399_valiant_solid_gloss_blackprilba_na_moto_LS2_ff399_valiant_solid_gloss_whiteprilba_na_moto_LS2_ff399_valiant_chrome_1

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY