Nový MESH interkom SENA SPIDER ST-1

V našej ponuke už nájdete nový MESH interkom SENA SPIDER ST-1 . Ide o nový model prestížnej značky SENA momentálne za skvelú akciovú cenu . Kompletnú ponuku interkomov značky SENA nájdete po kliknutí na tento odkaz:  https://www.eres-racing.sk/interkomy-kamery-sena-gopro/ 

 

sena-spider-st1-mesh

 

Predstavujeme SENA SPIDER ST1, cenovo dostupný headset s elegantným ovládaním pomocou koliečka Jog Dial od spoločnosti Sena.  SPIDER ST1 vybavené jog-dial-om sú prvé motocyklové komunikačné náhlavné súpravy Sena fungujúce výlučne na prelomovej platforme interkomov za prijateľnú cenu. Prvotriedna sieťová technológia Mesh sa prvýkrát objavila vo vlajkových headsetoch 50S a 50R, zefektívňuje komunikáciu medzi jazdcami pre veľké i malé skupiny a teraz poskytuje rovnakú robustnú spoľahlivosť pre všetkých používateľov SPIDER ST1.

  • Prémiová kvalita Sena, dostupná cena
  • Mesh Intercom ™, ktorý sa pripája jedným kliknutím
  • Špičkové HD reproduktory
  • Spárovanie smartfónu cez Bluetooth® 5.1
  • Audio Multitasking ™
  • Jednoduché ovládanie v rukaviciach

Sena Spider ST1

Sena teraz ponúka technológiu sieťovej komunikácie a multitasking zvuku za naozaj prijateľnú cenu. Spider ST1 je výhradne určený pre technológiu Mesh Intercom, ponúka rovnaký výkon ako séria 50 od spoločnosti Sena a je kompatibilný iba so zariadeniami vybavenými technológiou Mesh.

SENA SPIDER ST1 ponúka dva rôzne režimy interkomu: skupinový interkom (Group Mesh) a viackanálový interkom (Multi-Channel Open Mesh Intercom). Pri použití Group Mesh si užívatelia vytvoria súkromnú skupinu, ktorá podporuje až 24 jazdcov v rozsahu až 8 km (min. 6 jazdcov v intervale 1,6 km). Používatelia sú pozvaní do skupiny Network, ktorá poskytuje väčšiu kontrolu a súkromie.

Viackanálová otvorená sieť vám umožňuje komunikovať s prakticky akýmkoľvek počtom účastníkov siete Mesh v dosahu až 8 km. Open Mesh ponúka aj viackanálové možnosti a je k dispozícii deväť kanálov! V rámci väčšej skupiny Open Mesh môžete prepínať medzi deviatimi frekvenciami pre konverzácie s rôznymi skupinami jazdcov.

SENA SPIDER ST1 ponúka čas hovoru 11,5 hodiny a rýchle nabíjanie iba za 1,5 hodiny. SPIDER ST1 je tiež vhodne kompatibilný so všetkými zariadeniami s Mesh technológiou, vrátane SPIDER RT1, 50S, 50R, 30K, Momentum EVO a akéhokoľvek zariadenia Sena Bluetooth, ktoré je pripojené k adaptéru +Mesh.

Jednoduchému použitiu napomáha vlastná stiahnuteľná aplikácia Sena, kde aktualizácie firmvéru, párovanie a všeobecné nastavenie vášho nového interkomu do siete umožňujú veľmi jednoduché používanie.

VLASTNOSTI:

-Technológia Mesh Intercom 2.0
-Kompatibilné iba s inými interkommi vybavenými technológiou Mesh
-Viackanálový interkom s otvorenou sieťou (až 9 kanálov)
-Bluetooth 5.1
-Jednoduché používanie pomocou koliečka Jog Dial
-Hands-free profil (HFP)
-Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
-Hlasové výzvy je možné ovládať v 11 rôznych jazykoch (prepínanie firmvéru v každom jazyku)
-Mesh interkom: Pracovná vzdialenosť až 2,0 km (1,2 míle) v otvorenom teréne
-HD reproduktory
-Zdieľanie hudby
-Zvukový multitasking
-Doba nabíjania: 1 a pol hodiny pri plnom nabití sa rovná 11,5 hodinám sieťového hovoru
-Pokročilé ovládanie hluku
-Vstavaný kodek SBC
-Široké ovládanie hlasitosti
-Aplikácia pre smartfóny

Poznámka: Zariadenia Sena Spider ST1 nepodporujú Bluetooth interkom. ST1 je možné spárovať iba so zariadeniami s technológiou Mesh

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY