Healtech SYNC TOOL meranie podtlakov

Novinka v našej ponuke od značky HEALTECH - profesionálne meranie podtlakov motocykla : 

https://www.eres-racing.sk/ostatne_elektro_moto_doplnky/healtech-sync-tool-est-01-meranie-podtlakov-motocykla/ 

 

Healtech logo

HEALTECH SYNC TOOL - Profesionálny digitálny nástroj pre synchronizáciu škrtiacej klapky.

  • Dodáva sa s bezplatným softvérom pre PC!
  • Aktualizácie sú automatické a bezplatné počas celej životnosti produktu.
  • Jednoduché používanie ako bežné prístroje
  • Stačí zapojiť a začať merať. Nástroj eSync Tool sa dodáva s počítačovým softvérom, ktorý má prehľadné a zrozumiteľné používateľské rozhranie.
  • Úžasná technológia
  • Zariadenie má štyri digitálne, vysoko presné a vysoko citlivé vákuové senzory s rýchlou odozvou nastavené už z výroby. Kompletné priebehy (ktoré sa vyskytujú v spaľovacej komore) sa zobrazujú v reálnom čase.
  • Možnosť vidieť, čo sa deje v spaľovacej komore, môže ušetriť hodiny práce. Je to užitočný nástroj nielen pre servisy, ale aj pre majiteľov motocyklov, ktorí si údržbu vykonávajú sami.

Na dosiahnutie najlepšieho výkonu a optimálnej prevádzky si viacvalcové motory vyžadujú pravidelnú synchronizáciu škrtiacej klapky. Tento synchronizačný proces vyrovnáva podtlak (t. j. vákuum) v sacích/škrtiacich telesách tak, aby všetky valce dostávali rovnaké množstvo zmesi vzduchu a paliva. Najlepším riešením pre túto úlohu je nástroj eSync od spoločnosti HealTech Electronics Ltd. S bežnými synchronizačnými nástrojmi uvidíte len silne tlmenú priemernú pulzujúcu hodnotu podtlaku. S nástrojom eSync naopak získate informácie o dianí v spaľovacej komore v reálnom čase. Môžete tiež vykonávať oveľa presnejšie nastavenia. Merania je možné uložiť a použiť na neskoršie porovnanie. Vďaka funkcii servisného hlásenia je ideálnou voľbou pre dielne.

Podporované sú všetky viacúčelové benzínové motory: motocykle, štvorkolky/UTV, pretekárske autá, pretekárske prívesné motory so vstrekovaním paliva aj karburátorom. Je určený najmä pre 2, 3 a 4 valcové motory. Tento nástroj sa však môže používať aj pri jednovalcových motoroch na analýzu stavu motora. Môže sa používať aj na motoroch s piatimi alebo viacerými valcami, ale synchronizovať možno naraz len štyri valce.

Nie ste si istý výberom ? Neváhajte a kontaktujte nás

 

 healtech-esync-tool-est-1-meranie-podtlakov-motocykla-1

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY