Motocyklové prilby AGV, SHARK, HJC, MDS - prilba na motorku za najlepšiu cenu

Vážení zákazníci, v našom e-shope Vám ponúkame moto prilby AGV, SHARK, HJC, a to za najlepšie ceny na našom trhu. Všetky motocyklové prilby sú u nás prehľadne rozdelené do viacerých sekcií, a tak si veľmi ľahko vyberiete prilbu na motocykel alebo skúter podľa Vašich požiadaviek. Veľké množstvo prilieb na motorku Vám vieme dodať priamo z nášho skladu, prípadne vo veľmi krátkej dodacej dobe, 2-3 dni, od objednania. Naša firma ERES RACING je na Slovenskom trhu už od roku 2005, a preto vďaka stále vyšším skladovým zásobám a napojeniu sa priamo na výrobcov Vám môžeme ponúknuť vždy najnižšiu cenu, záruku kvality a seriózne jednanie.

Moto prilby AGV Moto prilby SHARK Moto prilby HJC

Moto prilby AGV - Prilby na motorky od značky AGV patria medzi najkvalitnejšie na svetovom trhu. V ponuke AGV prilieb pre motocykle nájdete modely ako AGV PistaGP, ktorú používa aj Valentino Rossi, AGV Corsa, AGV Gptech, AGV Grid. Popri týchto prilbách na moto AGV nezabúda ani na jazdcov na bežných cestách, pre ktorých ponúka motocyklové prilby AGV K3 a AGV K4, AGV full-Jack. Ak patríte k vyznávačom turistickej jazdy, odporúčame odklápacie prilby na moto AGV Numo EVO, AGV Skyline, AGV Horizon, AGV Compact.

Moto prilby SHARK - Motocyklové prilby SHARK Helmets – Prilby na moto SHARK patria kvalitatívne medzi top značky na trhu. V ponuke SHARK  sú modely Shark RACE-R Pro , Shark RACE-R. V divízii pulse nájdete obľúbené motorkové prilby ako Shark SPEED-R, Shark S600, Shark S700C, Shark S900C či Vision-R. Do modelovej rady Discovery, teda pre turistické využitie, patria prilby Shark EVOLINE 3, Shark OPENLINE, Shark VISION-R, Shark EXPLORER. Samozrejme značka Shark nezabúda ani na jazdcov na skútroch, pre ktorých sú v ponuke prilby Shark RAW, Shark NANO, SK by Shark.

Moto prilby HJC - V ponuke prilieb na motocykle značky HJC nájdete najobľúbenejšiu prilbu HJC RHPA10 Plus. Túto prilbu požíva aj Jorge Lorenzo, ktorého repliku si tiež môžete zakúpiť. Pre jazdcov na bežných cestách pripravili v HJC modely moto prileb HJC FS-11, HJC IS-17, HJC TR-1. Ani táto značka nezabúda na turistických jazdcov, pre ktorých sú v ponuke : prilba na moto HJ RPHA-MAX, HJC-IS MAX, HJC SY-MAX, HJC IS-MULTI. V HJC nezabúdajú však ani na skútre a to so širokou farebnou škálou prilieb HJC IS-33, HJC ARTY, HJC IS-URBY. HJC prilby za najlepšie ceny nájdete v našom e-shope.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY