HYPERPRO Telelever Box pre BMW motocykle za fantastickú cenu!

 TELELEVER BOX

TELELEVER BOX je novinkou ktorá je v ponuke od januára 2014. Holandský výrobcovia sú špecialistami na trhu s pružením a tlmiacou technikov už niekoľko rokov. Dobré pruženie a tlmenie poskytuje jazdcovi väčší komfort ale čo je dôležitejšie dodáva motocyklu väčšiu bezpečnosť pri jazde. Okrem iných výhod je to aj kratšia brzdná dráha a stabilita motocykla v zákrutách aj so spolujazdcom. Nový TELELEVER BOX je koncept ktorý spája všetky tieto výhody za skvelú cenu.
 
TELELEVER BOX ObsahujePredný tlmič EMULSION, zadný tlmič EMULSION a hydraulické prestavovanie predpätia zadnej pružiny.
 
TLMIČ EMULSION
Nákup nového motocykla nie je lacnou záležitosťou , no to však nezaručuje že každá časť motocykla je dobrej kvality. Podľa Hyperpro skúseností je že výrobcovia znižujú náklady na výroby motocykla pomocou lacných zadných tlmičov. Čo je v podstate veľmi nevhodné pretože práve tlmiče zabezpečujú dobrý kontakt motocykla s povrchom. Pretože Hyperpro verí že existuje priestor na zlepšenie vyvinuli tlmič ktorého kvalitu sú schopný zabezpečiť na 100%.

Typ 460 EMUSION je výbornou kombináciou ceny a kvality . Je veľmi obľúbený u jazdcov z našich bežných ciest . Oproti sériovým tlmičom bežne používaným má väčší rozsah tlmenie ako aj nastavovania predpätia pružiny. Už v základe je tento tlmič osadený progresívnou pružinou čo zvyšuje jeho účinnosť a univerzálnosť použitia na maximum.

Špecifikácie:
-          Vyrobený z ľahkej zliatiny duralu 7075 – CNC obrábané telo
-          Integrovaná tepelná kompenzácia
-          Možnosť nastavovania predpätia pružiny
-          Progresívna pružina (lineárna k dispozícii)
-          50 klikov REBOUND útlmu
 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Novinky a Blog
VŠETKY NOVINKY