MUC-OFF Leather Protect Na ochranu kože MO315

 
 
Prípravok na ochranu kože 200ml
Dostupnosť Na sklade
Cena € 8,33 bez DPH
€ 10    
Kód tovaru MUC-OFF 031
Značka MUC-OFF
Webová stránka značky muc-off.com
Kategória Moto chémia MUC-OFF doplnky
Záruka 2 roky
 

 

Muc - Off Leather Protector je určený na ochranu kože a výrobky z nej. Je obohatený maslovníkom a prírodnými olejmi, ktoré zabezpečujú vysokú ochranu. Zložky Leather Protectoru kožu hydratujú, zachovávajú ju pružnú a súčasne tak obnovujú jej vzhľad. Ďalšie špeciálne vosky, najmä včelí, napomáhajú predchádzať jej popraskaniu a nežiaducej zmene farby.
  • pH neutrálny
  • Obsahuje prírodné oleje , maslovník , včelí vosk a ďalšie vosky
  • Nezanecháva šmuhy ani škvrny
  • Neobsahuje alkohol
  • Na povrchu kože zanecháva hladký a matný ochranný film.

Aplikácia:
Najskôr zbavte povrch akýchkoľvek nečistôt pomocou Muc - Off Leather cleaner. Produkt starostlivo pretrepte a potom vyskúšajte farebnú stálosť na malé , skryté časti koženého povrchu . Malé množstvo krému naneste na molitan alebo jemnú handričku z mikrovlákna a aplikujte krúživými vzájomne sa prekrývajúcimi pohyby na povrch. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku nenanášajte krém priebežne na rôzne miesta utierky alebo iného aplilkátoru. Nechajte povrch kože približne 15 minút vyschnúť a na záver vyleštite čistou utierkou z mikrovlákna. Pre maximálnu ochranu opakujte tento proces aspoň raz za mesiac.

Pozor, produkt nie je určený na ochranu semišu. Pri čistení nepoužívajte príliš veľký tlak, mohlo by dôjsť k mechanickému poškodeniu povrchu. V prípade aplikácie na volant alebo radiacu páku sa pred jazdou uistite, že sú suché a nešmýkajú sa.

 
 
 

MUC-OFF AKO NA TO ...


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie pre analytické a marketingové účely.
Ďalším prechádzaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie podrobnosti